Makarona me gjoks pule dhe perime

Makarona me gjoks pule dhe perime

Përbërësit :

300 gr. Makarona
Krip
Vaj
1 Qepë
300 gr. Gjoks pule
Perime të ndryshme
1 Gotë e vogël ajkë e hollë ( Hoplla )
Gjysmë gote e vogël qumësht
1 Lugë e mesme veget
Borzilok
Gjysmë luge e ushqimit miell
Previous article Petulla të mbushura me reçel
Sale

Unavailable

Sold Out