Kifle me djathe

Kifle me djathe

Kiflet pergatiten ne menyra te ndryshme dhe munde te jene me nutela, djath, kaçkavall,gjem etj, n'varsi te shijes dhe preferencave.

Perberesit:

350gr djathe

150gr gjalpe

1 veze

300gr miell

luge caji krip

Previous article Petulla të mbushura me reçel
Sale

Unavailable

Sold Out