Ëmbëlsirë me Puding dhe Kokos

Ëmbëlsirë me Puding dhe Kokos

Përbërësit

4 Vezë
13 Lugë të gjellës miell
13 Lugë sheqer
13 Lugë vaj
13 Lugë qumësht
1 Pecivë
2 Lugë kakao
1 Litër qumësht
2 Pudinga vanile
1 Gotë kokos
1 Sheqer vanile

Previous article Petulla të mbushura me reçel
Sale

Unavailable

Sold Out