Embelsire me jaffa dhe puding dredheze

Embelsire me jaffa dhe puding dredheze

300ml qumesht

1 puding dredheze Podravka

4 luge sheqer

50gr gjalpe

biskota te bluara Plazma

kokos

Previous article Petulla të mbushura me reçel
Sale

Unavailable

Sold Out