Ëmbëlsira të shpejta dhe të lehta shumë

Ëmbëlsira të shpejta dhe të lehta shumë

Përbërësit :

250 ml. qumësht
1 puding dredhëze
3 lugë sheqer
Çokollatë e bardhë
50 gr. margarin
3 vezë
50 gr. sheqer
100 ml. vaj
100 ml. qumësht
14 lugë miell
2 lugë kakao
15 gr. pluhur për pjekje
Qumësht
Miell kokosi
Nutella ose çokollatë
Previous article Petulla të mbushura me reçel
Sale

Unavailable

Sold Out