Bombica me krem banane

Bombica me krem banane


Bombica me Krem Banane

Toptha me pak përbërës , por me shije të veçantë.

Shumë lehtë për ti përgatitur. Mund të shërbehen me kafe apo me çaj.

Nuk do të zhgënjeheni nëse i provoni!

 
Përbërësit:

6 krembanane

2 pako keksa te bluara

1 kokos

1 pako grimca çokollate

 

Përgatitja:
Te gjithe përbërësit vendosen në një enë me Cocacola, krijohen toptha dhe lyhen me kokos.

  
Porosit krem bananet në Freshalb:
https://bit.ly/3yxYp9X

Ju bëfshin mirë!

Previous article Petulla të mbushura me reçel
Sale

Unavailable

Sold Out