Omur- Ajran 473ml

$2.49
  • Ajran- është një pije tradicionale turke e ftohtë e cila bëhet nga kosi, ujë dhe kripë. Jo vetëm freskuese, ÖMÜR Ayran është gjithashtu e shijshme dhe e mirë për ju. Ajrani është shoqërimi i përsosur për çdo vakt, qoftë me ushqim të pjekur në skarë ose qebap.
🥄 Pesha 473ml

Customer Reviews

Based on 5 reviews Write a review
Sale

Unavailable

Sold Out