Vava- Feferonka të Verdha (Hot) 530gr

by Vava
$4.69
  •  Feferonka të verdha djegëse prodhuar nga Vava, të njohura ndryshe edhe si speca mesdhetare
  • Janë 100% natyrale, pa gluten, konservues dhe shije apo ngjyrues artificialë
  • Të përshtatshme për sallata, supa, salcë makaronash dhe sanduiçe

🥄 Peshon 530gr

Customer Reviews

Based on 4 reviews Write a review
Sale

Unavailable

Sold Out