Te Gjitha

Peja- Suxhuk i Shtepise (Mild) 1.2lb
$15.49

Peja- Suxhuk i Shtepise (Mild) 1.2lb

Peja Suxhuk Bronx

Suxhuk i shtëpisë Peja i prodhuar në USA. Kualitet i lartë dhe shije unike. This item is a cold/frozen item shipped with IcePacks. Depending on ...

View full details
$15.49
Argeta- Pashtetë Pule 95gr
$2.99

Argeta- Pashtetë Pule 95gr

Argeta

Pashtetë pule nga Argeta. Kjo përbërje e konservuar është e shkëlqyer për një vakt të lehtë Përhapet në crackers ose shtresë sipër bukës, si një s...

View full details
$2.99
Evropa- Krem Banane (35 cope) 595gr
Save 33%
$11.95
$7.95

Evropa- Krem Banane (35 cope) 595gr

Evropa

Krem Banana është pako me 35 çokollata të shijshme të mbushura me krem bananeje. Bërë me çokollatë të vërtetë.  Ngjyra natyrale.  🥄 Pesha 595gr

$11.95
$7.95
Save 33%
Brother & Sister- Parizer Sallam Pule 1lb
$5.99

Brother & Sister- Parizer Sallam Pule 1lb

FreshAlb

Sallam parizer pule prodhuar nga Brother & Sister. Ky sallam i gatuar plotësisht është gati për t'u përdorur në një sanduiç ose recetë të veça...

View full details
$5.99
Vitaminka- Stobi Flips Smoki 40gr
$0.79

Vitaminka- Stobi Flips Smoki 40gr

Vitaminka

Smoki prodhuar nga Vitaminka. Aroma mbresëlënëse e bën Stobi Flips një snack ideal për çdo rast, në çdo kohë të ditës. Shije e parezistueshme që t...

View full details
$0.79
Peja- Suxhuk i Shtepise (Hot) 1.5lb
$17.99

Peja- Suxhuk i Shtepise (Hot) 1.5lb

Peja Suxhuk Bronx

Suxhuk i shtëpisë Peja i prodhuar në USA. Kualitet i lartë dhe shije unike. Spicy This item is a cold/frozen item shipped with IcePacks. Dependi...

View full details
$17.99
Peja- Mish i Thatë Shtëpije 2.3lb
$30.99

Peja- Mish i Thatë Shtëpije 2.3lb

Peja Suxhuk Bronx

Mish I Thatë- Peja (homemade) i prodhuar në Amerikë! Njihet për shije dhe kualitet të lartë . This item is a cold/frozen item shipped with IceP...

View full details
$30.99
Podravka- Supë Pule 62gr
$1.89

Podravka- Supë Pule 62gr

Podravka

Supë me shije pule nga Podravka Përgatitet për vetëm 5 minuta! 🥄 Pesha 62gr

$1.89
Dorina- Çokollate me Oriz 130gr
$2.29

Dorina- Çokollate me Oriz 130gr

Kras

Kraš Çokollata karstike me cilësi të lartë kanë qenë gjithmonë një sinonim për cilësinë që besohet pa dyshim, dhe emri i ri dhe identiteti i ri vi...

View full details
$2.29
Vitaminka- Stobi Flips Smoki 150gr
$1.99

Vitaminka- Stobi Flips Smoki 150gr

Vitaminka

Smoki prodhuar nga Vitaminka. Aroma mbresëlënëse e bën Stobi Flips një snack ideal për çdo rast, në çdo kohë të ditës. Shije e parezistueshme që ...

View full details
$1.99
Princ- Kafe Turke 500gr
$8.99

Princ- Kafe Turke 500gr

Devolli

 Kafe Turke Princ, prodhuar nga Devolli Mishërimi i traditës, kafe Devolli është një përzierje e pasur me kafe të zgjedhura me kujdes nga e gjithë...

View full details
$8.99
Krinos- Djathë Feta Bullgari 900gr
Save 9%
$10.99
$9.99

Krinos- Djathë Feta Bullgari 900gr

Krinos

Djathë i bardhë bullgar i prodhuar nga Krinos Me qumësht të të pasterizuar deleje dhe lope. This item is a cold/frozen item shipped with IcePack...

View full details
$10.99
$9.99
Save 9%
Brother & Sister- Suxhuk 1.3lb
$20.99

Brother & Sister- Suxhuk 1.3lb

Brother and Sister

Suxhuk-prodhuar nga Brother & Sister Suxhuk i tymosur që do të rritë shijen e çdo gjelle me mish ose pjate me oriz. This item is a cold/froz...

View full details
$20.99
Vava- Feferonka të Verdha (Hot) 530gr
$4.69

Vava- Feferonka të Verdha (Hot) 530gr

Vava

 Feferonka të verdha djegëse prodhuar nga Vava, të njohura ndryshe edhe si speca mesdhetare Janë 100% natyrale, pa gluten, konservues dhe shije ap...

View full details
$4.69
Brother & Sister- Mish I Thatë (Pershutë) 1.2lb
$18.89

Brother & Sister- Mish I Thatë (Pershutë) 1.2lb

Brother and Sister

Mish i thatë i tymosur. Prodhuar nga Brother & Sister Ruhet në frigorifer This item is a cold/frozen item shipped with IcePacks. Depending o...

View full details
$18.89
Argeta- Pashtetë Pule (Pikante) 95gr
$2.95

Argeta- Pashtetë Pule (Pikante) 95gr

Brother and Sister

Pashtetë pule Pikante nga ARGETA. Kjo përbërje e konservuar është e shkëlqyer për një vakt të lehtë Përhapet në crackers ose shtresë sipër bukës, ...

View full details
$2.95
Podravka- Ajvar (Mild) 350gr
$3.49

Podravka- Ajvar (Mild) 350gr

Podravka

Përdorimi: Ajvari është i përshtatshëm për një kombinim modern të përbërësve të ngrënies, por edhe për përgatitjen e pjatave tradicionale. Mund të...

View full details
$3.49
Vava- Pasul nga Tetova 450gr
$5.98

Vava- Pasul nga Tetova 450gr

Vava

Fasule nga Tetova Prodhuar nga Vava 🥄 Peshon 450gr

$5.98
Vincinni- Zemra me Qokollatë me shije Vishnje 150gr
$1.49

Vincinni- Zemra me Qokollatë me shije Vishnje 150gr

Vincinni

Çokollata me formë zemre nga Vincinni. Me mbushje vishnjeje. 🥄 Peshon 150gr

$1.49
Mamas Ajvar Mild 550gr
$8.99

Mamas Ajvar Mild 550gr

Mama's Ajvar

 Një specialitet maqedonas, i prodhuar nga Mama! Speca të kuq të qëruar, të pjekur në furrë dhe të përzier me patëllxhan e hudhër Kjo përhapje e b...

View full details
$8.99
Vegeta Podravka  2 Lbs (1 Kg)
Save 13%
$11.99
$10.49

Vegeta Podravka 2 Lbs (1 Kg)

Podravka

• Vegeta është erëza e famshme europiane e cila ka pushtuar botën e gatimit modern • Ndjehet përbërja e sofistikuar dhe e balancuar e shtatë perim...

View full details
$11.99
$10.49
Save 13%
Podravka- Gullash i Lopës 300gr
$5.99

Podravka- Gullash i Lopës 300gr

Podravka

Gulash lope i prodhuar nga Podravka  Mishi i gulashit është bërë me copa të përgatitura në salcë të shijshme, duke përdorur vetëm bimët dhe erëzat...

View full details
$5.99
Eti Tutku- Biskota me krem çokollate 180gr
$1.99

Eti Tutku- Biskota me krem çokollate 180gr

Eti

Ëmbëlsira ETI me Çokollatë në Amerikë mund të blihet kudo sepse ato janë biskota më popullore ... Eti 🥄 Pesha 180gr

$1.99
Vava- Speca Të Kuqe Të Vogla me Djathë 540gr
$8.99

Vava- Speca Të Kuqe Të Vogla me Djathë 540gr

Vava

Speca të kuq të vegjël me djathë, prodhuar nga Vava Përzierja është thjesht e mrekullueshme 🥄 Peshon 540gr

$8.99
Biljana- Ajvar Home Made (Mild) 670gr
$7.99

Biljana- Ajvar Home Made (Mild) 670gr

Biljana

Ajvari është një përbërje perimesh e bërë nga speca të kuq të pjekur dhe patëllxhani. Prodhuar nga përbërësit më të mirë, ky është ajvar i prodhua...

View full details
$7.99
Evropa- Llokum 400gr
Save 44%
$4.99
$2.79

Evropa- Llokum 400gr

Evropa

Evropa Historia e një loci fiktiv (i quajtur edhe kënaqësi turke) filloi në fund të viteve 1700, kur bukëpjekësi i Gjykatës së Perandorisë Osmane ...

View full details
$4.99
$2.79
Save 44%
Brother & Sister- Mish i Thatë i Butë Premium 1.8lb
$29.99

Brother & Sister- Mish i Thatë i Butë Premium 1.8lb

Brother and Sister

Mish i thatë i tymosur. Ky është një produkt me shije të shkëlqyeshme, mish dhie i butë i tymosur, i cili është në përputhje me traditën e mjeshtr...

View full details
$29.99
Prince- Kafe Turke 1kg
$16.99

Prince- Kafe Turke 1kg

Devolli

Kafe Turke Princ, prodhuar nga Devolli Mishërimi i traditës, kafe Devolli është një përzierje e pasur me kafe të zgjedhura me kujdes nga e gjithë ...

View full details
$16.99
Mama's Ajvar Hot 550gr
$8.99

Mama's Ajvar Hot 550gr

Mama's Ajvar

Një specialitet maqedonas, i prodhuar nga Mama! Specat e kuq të qëruara me dorë dhe piper të kuq djegës janë të pjekur në një furrë dhe të përzier...

View full details
$8.99
Fant- Erëza(Seasoning) për Gullash 65gr
$1.69

Fant- Erëza(Seasoning) për Gullash 65gr

Podravka

Përzierje erëzash nga Podravka Bëni gatimin tuaj më të shpejtë dhe më të lehtë me këto erëza të këndshme në një paketë - gjithçka që ju nevojitet ...

View full details
$1.69
Krakus- Biskota me Portokall & Cokollate 135gr
$1.49

Krakus- Biskota me Portokall & Cokollate 135gr

Krakus

Biskota të shijshme me mollë jeshile dhe çokollatë nga Krakus. Përmban gluten, vezë, soje.  🥄 Peshon 135gr

$1.49
Vegeta Podravka 500 g (1 LB) Bag
Save 14%
$6.99
$5.99

Vegeta Podravka 500 g (1 LB) Bag

Podravka

• Vegeta është erëza e famshme europiane e cila ka pushtuar botën e gatimit modern • Ndjehet përbërja e sofistikuar dhe e balancuar e shtatë perim...

View full details
$6.99
$5.99
Save 14%
Feta- Djathë të Dheve (Balkan Farms) 800gr
$13.99

Feta- Djathë të Dheve (Balkan Farms) 800gr

Balkan Farms

Djathë Feta Djathi i deleve duhet të përdoret për shumë arsye. Përbërja e saj e pasur e forcon trupin duke e furnizuar atë me vitamina. Fermat e B...

View full details
$13.99
Brother & Sister-Suxhuk Boshnjak 1.3lb
$15.99

Brother & Sister-Suxhuk Boshnjak 1.3lb

Brother and Sister

Suxhuk Boshnjak Prodhuar nga Brother & Sister Suxhuk i thatë me aromë me origjinë nga Ballkani. Përbëhet nga mishi i përzier me erëza të ndry...

View full details
$15.99
Jami- Burek Me Djath (Paketim Familjar) 1lb
$7.49

Jami- Burek Me Djath (Paketim Familjar) 1lb

Jami

Burek, është i butë dhe i lëngshëm me mbushje djathi. Prodhuar nga kompania Jami. This item is a cold/frozen item shipped with IcePacks. Dependi...

View full details
$7.49