Te Gjitha

Kras- Napolitanke  me Lajthi 330gr
$2.99

Kras- Napolitanke me Lajthi 330gr

Kras

Biskota Kras Miell gruri, ëmbëlsues: izomalt, saharinë; (palmë, shea), miell soje me yndyrë të plotë, lajthi 6%, pluhur kakao me yndyrë të reduktu...

View full details
$2.99
Dairyland- Djathë Pikniki 400gr
$10.49

Dairyland- Djathë Pikniki 400gr

Dairyland

Djathë i bardhë piknik në shëllirë me 60% yndyrna në lëndë të thatë. Prodhuar nga Dairyland.  This item is a cold/frozen item shipped with IcePa...

View full details
$10.49
Kore Filo Gjysme te Pjekura 450g
Sold out
$5.50

Kore Filo Gjysme te Pjekura 450g

EM

• Kore Filo gjysmë të pjekura, prodhuar nga EM • Mund të përdoret për të bërë një shumëllojshmëri të pastave etnike dhe mallrave të pjekur të till...

View full details
$5.50
Sold out
Ejona Brand Caj
$6.99

Ejona Brand Caj

FreshAlb

Ejona Brand Caj 400 gr - 14 oz   Caj I Zi Cejloni Ceylon Black Tea  

$6.99
Krem Karamel për Tres Leches 500gr
$3.99

Krem Karamel për Tres Leches 500gr

FreshAlb

Krem Karamel per Tres Leches Krem Karamel Evropian që përdoret për pregaditjen e ëmbëlsirave të ndryshme.  🥄Pesha 500gr

$3.99
Vava- Speca të Kuq Turshi të Pjekur në Zjarr me Huder 550gr
$4.99

Vava- Speca të Kuq Turshi të Pjekur në Zjarr me Huder 550gr

Vava

Specat e kuq të pjekur janë një klasik i lashtë, dhe Vava prodhon një ndër më të mirët Piqen me hudhër, pastaj turshi në një salcë të lehtë me uth...

View full details
$4.99
Kras- Keksa për Caj 500gr
$3.99

Kras- Keksa për Caj 500gr

Kras

Biskota çaji, prodhuar nga Kras Biskotat e çajit janë një shtesë perfekte për mëngjesin tuaj E përsosur për çaj, kafe dhe qumësht 🥄 Pesha 500gr

$3.99
Podravka- Çaj Kamomile (20 copa) 20gr
$1.99

Podravka- Çaj Kamomile (20 copa) 20gr

Podravka

Podravka Më e mira është e ngrohtë kur vajrat esenciale të kamomilës, të cilat i japin vetitë e dobishme, punojnë në mënyrë optimale. Kur doni të ...

View full details
$1.99
Ulker- Shtapiqa 220gr
$1.79

Ulker- Shtapiqa 220gr

FreshAlb

Shtapiqa të prodhuar nga Ulker. Përbërësit: Mielli i grurit, vaj vegjetal i hidrogjenuar, kripë dhe maja. Nutrition facts: Për 100gr: Energji...

View full details
$1.79
Cetina- Fine Noodles 67"  500gr
$2.99

Cetina- Fine Noodles 67" 500gr

Cetina

Cetina Noodles- mënyra më e lehtë për përgaditjen e një super të shpejtë dhe të shijshme. 🥄 Pesha 500gr

$2.99
Kras- Kiki Karamela Frutash 100gr
$1.49

Kras- Kiki Karamela Frutash 100gr

Kras

Shurup glukozë, sheqer, yndyrë bimore (palmë), xhelatinë, acid: acid limoni, pluhur frutash 0,5% (luleshtrydhe, butë, limon, mandarin dhe fruta të...

View full details
$1.49
Ulker- Biskrem 205gr
$2.49

Ulker- Biskrem 205gr

FreshAlb

Biskrem- biskota te mbushura me krem kakao. Përbërësit:  miell gruri, çokollatë (sheqer, kakao, gjalpë, pluhur qumështi, pluhur kakao), sheqer, ...

View full details
$2.49
Podravka- Pudding Dredhëze 40gr
$0.99

Podravka- Pudding Dredhëze 40gr

Podravka

Podravka Luleshtrydhe e pasur krem. Puding i aromës së ëmbël të luleshtrydheve është një ëmbëlsirë e lehtë për dashamirët e shijeve të frutave dhe...

View full details
$0.99
Omur- Ajran 473ml
$2.49

Omur- Ajran 473ml

FreshAlb

Ajran- është një pije tradicionale turke e ftohtë e cila bëhet nga kosi, ujë dhe kripë. Jo vetëm freskuese, ÖMÜR Ayran është gjithashtu e shijshm...

View full details
$2.49
Vincinni-Zemra Qokollatë me shije Dredhëze 150gr
$1.49

Vincinni-Zemra Qokollatë me shije Dredhëze 150gr

Vincinni

Çokollata me formë zemre nga Vincinni Me mbushje luleshtrydheje 🥄 Peshon 150gr

$1.49
Schweppes- Bitter Lemon 1.5l
$4.99

Schweppes- Bitter Lemon 1.5l

FreshAlb

Schweppes Bitter Lemon u krijua në Londër në vitin 1957. Është një përzierje komplekse me lëvore portokalli dhe limon, duke përdorur një përzierj...

View full details
$4.99
Vincinni- Swiss Roll Cokollatë Torte 300gr
$2.99

Vincinni- Swiss Roll Cokollatë Torte 300gr

Vincinni

Ëmbëlsirë me çokollatë Swiss Roll, prodhuar nga Vincinni. 🥄 Peshon 300gr

$2.99
Vava- Ajvar Home Made (Mild) 540gr
$6.99

Vava- Ajvar Home Made (Mild) 540gr

Vava

Një specialitet maqedonas! Speca të kuq të qëruar, të pjekur në furrë dhe të përzier me patëllxhan e hudhër.  Kjo përhapje e butë dhe e shijshme ...

View full details
$6.99
Djerdan- Burek me djathë 850gr
$11.99

Djerdan- Burek me djathë 850gr

FreshAlb

Një përgaditje perfekte e burekut të mbushur me djathë. Përmbajtja ka 6 copë të ngrira- të gatshme për pjekje. Prodhuar nga kompania Djerdan Bure...

View full details
$11.99
Krinos- Djathë Feta (Greek) 400gr
$9.99

Krinos- Djathë Feta (Greek) 400gr

FreshAlb

Krinos- Djathë Feta Greke është e njohur për qumështin e kualitetit të lartë dhe metodat tradicionale të prodhimit të djathit. Ky djathë ka një sh...

View full details
$9.99
Podravka- Ajvar (Hot) 350gr
$3.49

Podravka- Ajvar (Hot) 350gr

Podravka

Ju mund ta përdorni atë në formën e tij origjinale, si një pjatë anësore me sanduiçe të pjekur në skarë, salcice, ose si shtesë për salsice apo su...

View full details
$3.49
Brother & Sister- Sallame Viqi 1lb
$6.99

Brother & Sister- Sallame Viqi 1lb

FreshAlb

Sallam parizer viqi prodhuar nga Brother & Sister. Ky sallam i gatuar plotësisht është gati për t'u përdorur në një sanduiç ose recetë të veça...

View full details
$6.99
Podravka- Supë me 9 perime 45gr
$1.49

Podravka- Supë me 9 perime 45gr

Podravka

Supa me 9 perime, prodhuar nga Prodravka Kjo supë vegjetariane me 9 perime gatuhet lehtë Thjesht zbrazni përmbajtjen e paketimit në ujë, pastaj tr...

View full details
$1.49
Fant- Erëza(Seasoning) për Qebapa dhe Qyfte 40gr
$1.49

Fant- Erëza(Seasoning) për Qebapa dhe Qyfte 40gr

Podravka

Me keto ereza te mrekullueshme ju mund te pergaditni qebapa dhe qyfte, nje specialitet Ballkanik me mish. Ky produkt mund te perdoret kur pergadit...

View full details
$1.49
Sale

Unavailable

Sold Out