Fefferonka te Verdha Djekes (Hot) VAVA 530 gram

by Vava
$4.69

• Feferonka të verdha djegëse prodhuar nga Vava, të njohura ndryshe edhe si speca mesdhetare

• Janë 100% natyrale, pa gluten, konservues dhe shije apo ngjyrues artificialë

• Të përshtatshme për sallata, supa, salcë makaronash dhe sanduiçe

🥄 Peshojnë 530g

Sale

Unavailable

Sold Out