Konzervume

Fefferonka te Verdha Djekes (Hot) VAVA 530 gram
$4.69

Fefferonka te Verdha Djekes (Hot) VAVA 530 gram

Vava

• Feferonka të verdha djegëse prodhuar nga Vava, të njohura ndryshe edhe si speca mesdhetare • Janë 100% natyrale, pa gluten, konservues dhe shije...

View full details
$4.69
Ajvar Podravka Mild 350 g
$3.49

Ajvar Podravka Mild 350 g

Podravka

• Përdorimi: Chutney (Ajvar) është i përshtatshëm për një kombinim modern të përbërësve të ngrënies, por edhe për përgatitjen e pjatave tradicional...

View full details
$3.49
Podravka Gullash i Lopes 300 gram
$5.99

Podravka Gullash i Lopes 300 gram

Podravka

• Gulash lope i prodhuar nga Podravka • Mishi i gulashit është bërë me copa të përgatitura në salcë të shijshme, duke përdorur vetëm bimët dhe erë...

View full details
$5.99
Speca T Kuqe T Vogla me Djathe VAVA 540 gram
$8.99

Speca T Kuqe T Vogla me Djathe VAVA 540 gram

Vava

• Speca të kuq të vegjël me djathë, prodhuar nga Vava • Përzierja është thjesht e mrekullueshme 🥄 Peshojnë 540g

$8.99
Mamas Ajvar Mild 550 gram
$8.99

Mamas Ajvar Mild 550 gram

Mama's Ajvar

• Një specialitet maqedonas, i prodhuar nga Mama! • Speca të kuq të qëruar, të pjekur në furrë dhe të përzier me patëllxhan e hudhër • Kjo përhap...

View full details
$8.99
Ajvar Shtepiake Biljana Mild 670g
$7.99

Ajvar Shtepiake Biljana Mild 670g

Biljana

• Ajvari është një përbërje perimesh e bërë nga speca të kuq të pjekur dhe patëllxhan. Prodhuar nga përbërësit më të mirë, ky është ajvar i prodhu...

View full details
$7.99
Mama's Ajvar Hot 550 gram
$8.99

Mama's Ajvar Hot 550 gram

Mama's Ajvar

• Një specialitet maqedonas, i prodhuar nga Mama! • Specat e kuq të qëruara me dorë dhe piper të kuq djegës janë të pjekur në një furrë dhe të për...

View full details
$8.99
Kastraveca Turshi te Vogla (Gherkins) 540 gram
$3.99

Kastraveca Turshi te Vogla (Gherkins) 540 gram

Vava

• Kastraveca të vegjël turshi, prodhuar nga Vava • 100% natyralë • Asnjë ngjyrë artificiale, shije ose konservues 🥄 Peshon 540g

$3.99
Vava Ajvar Home Made Mild 540 gram
$6.99

Vava Ajvar Home Made Mild 540 gram

Vava

• Një specialitet maqedonas! Speca të kuq të qëruar, të pjekur në furrë dhe të përzier me patëllxhan e hudhër.  Kjo përhapje e butë dhe e shijshm...

View full details
$6.99
Ajvar Podravka Hot 350 g
$3.49

Ajvar Podravka Hot 350 g

Podravka

• Ju mund ta përdorni atë në formën e tij origjinale, si një pjatë anësore me sanduiçe të pjekur në skarë, salcice, ose si shtesë për salsice me de...

View full details
$3.49
Speca t Kuqe Turshi te Pjekura ne Zjarr me Huder Vava 550 gram
$4.99

Speca t Kuqe Turshi te Pjekura ne Zjarr me Huder Vava 550 gram

Vava

• Specat e kuq të pjekur janë një klasik i lashtë, dhe Vava prodhon një ndër më të mirët • Piqen me hudhër, pastaj turshi në një salcë të lehtë me...

View full details
$4.99
Bash Home Made Ajvar Mild 300 gram
$4.50

Bash Home Made Ajvar Mild 300 gram

Bash Ajvar

• Ajvar i prodhuar nga Bash. Ajvari mund të shërbehet si një shtesë për ushqim, pasuron ushqimin në fazën e gatimit ose pjekjes dhe është mjaft i...

View full details
$4.50
Tomato Peppers with Cheese (Speca Domateve me Djath) VAVA 540 gram
$8.99

Tomato Peppers with Cheese (Speca Domateve me Djath) VAVA 540 gram

Vava

• Speca, domate dhe djathë, të prodhuar nga Vava • Këta speca të përzierë janë nga më të mirët 🥄 Peshojnë 540g

$8.99
Laker Turshi 4 Lbs
$9.99

Laker Turshi 4 Lbs

FreshAlb

• E Importuar nga Maqedonia- Keep Frozen 🥄 Peshon 4LB

$9.99
Pinjur Home Made Vava 550 g
$6.99

Pinjur Home Made Vava 550 g

Vava

• Pingjur-i i veçantë i Vava-s përdor një recetë familjare për të kombinuar specat e kuqe të qëruar me domate të pjekur, hudhër dhe majdanoz • Më ...

View full details
$6.99
Fergesa Vava 490 g
$7.99

Fergesa Vava 490 g

Vava

• Fërgesë e prodhuar nga Vava • Fërgesa është një delikatesë shqiptare, një përzierje e pasur piperi të kuq e përzier me erëza dhe djathë të veçan...

View full details
$7.99
Ajvar Home Made Vava Hot 540 g
$6.99

Ajvar Home Made Vava Hot 540 g

Vava

• Një specialitet maqedonas! Specat e kuq të qëruara me dorë dhe piper të kuq djegës janë të pjekur në një furrë dhe të përzier me patëllxhan të ...

View full details
$6.99
Marco Polo Ajvar Homemade Mild 700 gram
Save 33%
$6.00
$4.00

Marco Polo Ajvar Homemade Mild 700 gram

Marco Polo

• Një përbërje e mrekullueshme e perimeve të pjekura të piperit • Është e shijshme dhe e shëndetshme, me yndyrë të ulët, kripë dhe karbohidrate të...

View full details
$6.00
$4.00
Save 33%
Biljana Ajvar Hot 670g
$7.99

Biljana Ajvar Hot 670g

Biljana

• Ajvari është një përbërje perimesh e bërë nga speca të kuq të pjekur dhe patëllxhan. Prodhuar nga përbërësit më të mirë nga Biljana! Shijoni pe...

View full details
$7.99
Bash Home Made Ajvar Hot 300 gram
$4.50

Bash Home Made Ajvar Hot 300 gram

Bash Ajvar

• Ajvar djegës i prodhuar nga Bash. Ajvari mund të shërbehet si një shtesë për ushqim, pasuron ushqimin në fazën e gatimit ose pjekjes dhe është ...

View full details
$4.50
Sardina me Lemon ne Vaj 124 g
$2.99

Sardina me Lemon ne Vaj 124 g

Orbe

• Sardina Adriatik• Shtimi i limonave tradicionalisht përmirëson tretshmërinë e ushqimeve të caktuara dhe ne ndeshim atë në kombinime të shumta me ...

View full details
$2.99
Flete te Rrushit (Grape Leaves) Krinos 1 LB
$5.69

Flete te Rrushit (Grape Leaves) Krinos 1 LB

Krinos

• Krinos Grape Leaves te importuara nga Greqia 🥄 Peshon 1LB

$5.69
Fefferonka te Xhelberta Djekes (Hot) 510 gram
$4.69

Fefferonka te Xhelberta Djekes (Hot) 510 gram

Vava

• Feferonka të gjelbërta djegëse prodhuar nga Vava, të njohura ndryshe edhe si speca mesdhetare • Janë 100% natyrale, pa gluten, pa konservues dhe...

View full details
$4.69
Bash Home Made Ajvar Mild 680 gram
$7.98

Bash Home Made Ajvar Mild 680 gram

Bash Ajvar

• Ajvar i prodhuar nga Bash. Ajvari mund të shërbehet si një shtesë për ushqim, pasuron ushqimin në fazën e gatimit ose pjekjes dhe është mjaft i...

View full details
$7.98
Sale

Unavailable

Sold Out