çokollatë

Krem Banane Evropa 35 cope  (595 gram)
Save 33%
$11.95
$7.95

Krem Banane Evropa 35 cope (595 gram)

Evropa

• Krem Banana është pako me 35 çokollata të shijshme të mbushura me krem bananeje. Bërë me çokollatë të vërtetë.  Ngjyra natyrale.  🥄 Peshon 595g.

$11.95
$7.95
Save 33%
Dorina çokollate me oriz Riza 130 g
$2.29

Dorina çokollate me oriz Riza 130 g

Kras

• Kraš • Çokollata karstike me cilësi të lartë kanë qenë gjithmonë një sinonim për cilësinë që besohet pa dyshim, dhe emri i ri dhe identiteti i ri...

View full details
$2.29
Zemra Qokollade Vishnje 150 gram
$1.49

Zemra Qokollade Vishnje 150 gram

Vincinni

• Çokollata me formë zemre nga Vincinni • Me mbushje vishnjeje 🥄 Peshon 150g

$1.49
Eti Tutku Biscuits me çokollate krem 180 g
$1.99

Eti Tutku Biscuits me çokollate krem 180 g

Eti

• Ëmbëlsira ETI me Çokollatë në Amerikë mund të blihet kudo sepse ato janë biskota më popullore ... • Eti 🥄 Peshon 180g

$1.99
Biscuits with Orange & Chocolate Krakus 135 g
Sold out
$1.49

Biscuits with Orange & Chocolate Krakus 135 g

Krakus

• Biskota të shijshme me mollë jeshile dhe çokollatë nga Krakus. Përmban gluten, vezë, soje.  🥄 Peshon 135g.

$1.49
Sold out
Zemra Qokollade Portokall 150 gram
$1.49

Zemra Qokollade Portokall 150 gram

Vincinni

• Çokollata me formë zemre nga Vincinni • Me mbushje portokalli 🥄 Peshon 150g

$1.49
Zemra Qokollade Dredheza 150 gram
$1.49

Zemra Qokollade Dredheza 150 gram

Vincinni

• Çokollata me formë zemre nga Vincinni • Me mbushje luleshtrydheje 🥄 Peshon 150g

$1.49
Krem Banane Evropa Mini 300 gram
Save 25%
$4.00
$3.00

Krem Banane Evropa Mini 300 gram

Evropa

• Krem Banana është pako me çokollata të shijshme të mbushura me krem bananeje • Bërë me çokollatë të vërtetë • Ngjyra natyrale 🥄 Peshon 300g

$4.00
$3.00
Save 25%
Kras Animal Kingdom Cokollade 15 g
$0.30

Kras Animal Kingdom Cokollade 15 g

Kras

• Kjo çokollatë e Mbretërisë së Kafshëve është çokollata e hollë e qumështit, dhe forma e saj dhe shija e vërtetë e çokollatës së vërtetë të qumësh...

View full details
$0.30
Dorina çokollate me lajthi 250 g
$4.29

Dorina çokollate me lajthi 250 g

Kras

• Kraš • Çokollata karstike me cilësi të lartë kanë qenë gjithmonë një sinonim për cilësinë që besohet pa dyshim, dhe emri i ri dhe identiteti i ri...

View full details
$4.29
Ion çokollate me qumesht 85 g
$2.39

Ion çokollate me qumesht 85 g

Ion

• Çokollatë, meshë, pralinë, karamele dhe shumë më tepër ... • Të gjitha produktet ION, të gjitha që ju mund të dëshironi ndonjëherë për momentet t...

View full details
$2.39
Ion çokollate me lajthi 85 g
$2.39

Ion çokollate me lajthi 85 g

Ion

• Çokollatë, meshë, pralinë, karamele dhe shumë më tepër ... • Të gjitha produktet ION, të gjitha që ju mund të dëshironi ndonjëherë për momentet t...

View full details
$2.39
Mikado Cokollate me Oriz 300 gram
$6.99

Mikado Cokollate me Oriz 300 gram

Zvecevo

• Është bërë nga çokollata më e mirë, mënyra të veçanta për ju • Sekreti i këtij çokollata është në traditën e tij dhe në të gjithë adhuruesit e kë...

View full details
$6.99
Ion çokollate me rrush te thate dhe badema 85 g
$2.39

Ion çokollate me rrush te thate dhe badema 85 g

Ion

• Çokollatë, meshë, pralinë, karamele dhe shumë më tepër ... • Të gjitha produktet ION, të gjitha që ju mund të dëshironi ndonjëherë për momentet t...

View full details
$2.39
Kras Bajadera 300 g
$9.49

Kras Bajadera 300 g

Kras

• Kras • Çokollatë • Përbërësit • Sheqeri, lajthi 20%, gjalpë kakao, masë kakao, emulsifikues lecitin soje, aromë. • Mund të përmbajë qumësht. 🥄 Pe...

View full details
$9.49
Milka me Lajthi (Hazelnut) 100 gram
Sold out
$1.99
$0.99

Milka me Lajthi (Hazelnut) 100 gram

Milka

• Çokollatë Milka me lajthi • E parezistueshme me përmbajtjen e saj kremoze 🥄 Peshon 100gMilka

$1.99
$0.99
Sold out
Albeni Biscuit Ulker 40 gr
$0.75

Albeni Biscuit Ulker 40 gr

FreshAlb

Çokollata Albeni është zgjedhja e duhur për të gjithe ata qe e pelqejne çokollatën. Biskota me karamel dhe çokollatë është ajo që e bën këtë prod...

View full details
$0.75
Çokollatë Dorina me oriz 220g
$3.49

Çokollatë Dorina me oriz 220g

FreshAlb

• Kraš • Çokollata karstike me cilësi të lartë kanë qenë gjithmonë një sinonim për cilësinë që besohet pa dyshim, dhe emri i ri dhe identiteti i ri...

View full details
$3.49
Dorina çokollate dark (e zeze) 220 g
$3.99

Dorina çokollate dark (e zeze) 220 g

Kras

• Kraš • Kushtet e magazinimit • Ruani në një vend të freskët dhe të thatë. • Informacion shtesë • Çokollatë e errët. • Përbërësit • Sheqeri, masa ...

View full details
$3.99
Halley Biscuit Ulker 300 gr
$3.99

Halley Biscuit Ulker 300 gr

FreshAlb

Biskota Ulker Halley është një nga biskotat më të shitura në botë! Nje marshmallow e shijshme (halal) mes dy biskota vanileje dhe pastaj e zhytur...

View full details
$3.99
Kat Kat me Cocoa Cream Ulker
$0.49

Kat Kat me Cocoa Cream Ulker

FreshAlb

Ulker Kat Kat Tat është një pastë e pjekur e shijshme me krem kakao dhe mbushje me lajthi! Një shtrese me sheqer mbulon pjesën e jashtme të kësa...

View full details
$0.49
Kras Bajadera 200 g
$6.49

Kras Bajadera 200 g

Kras

• Çokollatë • Kras • Përbërësit • Sheqeri, lajthi 20%, gjalpë kakao, masë kakao, emulsifikues lecitin soje, aromë. • Mund të përmbajë qumësht. 🥄 Pe...

View full details
$6.49
Sale

Unavailable

Sold Out