BonBone

Evropa Llokum 400 g
Save 44%
$4.99
$2.79

Evropa Llokum 400 g

Evropa

• Evropa • Historia e një loci fiktiv (i quajtur edhe kënaqësi turke) filloi në fund të viteve 1700, kur bukëpjekësi i Gjykatës së Perandorisë Osma...

View full details
$4.99
$2.79
Save 44%
Kras Kiki Karamela Frutash 100 g
$1.49

Kras Kiki Karamela Frutash 100 g

Kras

•Shurup glukozë, sheqer, yndyrë bimore (palmë), xhelatinë, acid: acid limoni, pluhur frutash 0,5% (luleshtrydhe, butë, limon, mandarin dhe fruta të...

View full details
$1.49
Bonbone Zhele 500 gram
$4.99

Bonbone Zhele 500 gram

Evropa

• Evropa • Gëzimi turk i shijeve të ndryshme, aromat e bukura dhe cilësia e shkëlqyer është një produkt në të cilin jemi krenarë. 🥄 Pesha 500g

$4.99
Pionir Karamela Toffee me Lajthi 100 g
$1.29

Pionir Karamela Toffee me Lajthi 100 g

Pionir

Karamela me lajthi

$1.29
Bronhi Original Kras 100 g
$1.99

Bronhi Original Kras 100 g

Kras

• Bronhi kras • Bronhi Toffees pa aroma artificiale ose ngjyra, kanë të gjitha përfitimet e karamelit funksional dhe janë veçanërisht të dobishme p...

View full details
$1.99
Bonbone me Dredheza 200 gram
$1.79

Bonbone me Dredheza 200 gram

Vava

• Bonbone të shijshme të buta me shije luleshtrydheje. Prodhuar nga Vava.  🥄 Peshojnë 200g.

$1.79
Evropa Llokum 1000 g
$5.99

Evropa Llokum 1000 g

Evropa

• Evropa • Historia e një loci fiktiv (i quajtur edhe kënaqësi turke) filloi në fund të viteve 1700, kur bukëpjekësi i Gjykatës së Perandorisë Osma...

View full details
$5.99
Bonbone me Limon Vava
$1.79

Bonbone me Limon Vava

Vava

• Bonbone me limon • Vava • Ëmbëlsirat shumë të shijshme dhe freskuese të bëra me shtimin e ekstraktit të limonit. • Keni një karamele të madhe për...

View full details
$1.79
Llokuma HazerBaba me Pistachio 454 gr
$9.99

Llokuma HazerBaba me Pistachio 454 gr

FreshAlb

Llokuma Hazer Baba me fëstëk. Rrënjët e Hazer Baba datojnë që nga viti 1888. Kompania Hazer Baba ishte në gjendje të ruante shijen origjinale të ...

View full details
$9.99
Zele Kristal Bonboni 200 gram
$2.39

Zele Kristal Bonboni 200 gram

Kras

Peshon 200 g

$2.39
Sale

Unavailable

Sold Out