BonBone

Evropa- Llokum 400gr
Save 44%
$4.99
$2.79

Evropa- Llokum 400gr

Evropa

Evropa Historia e një loci fiktiv (i quajtur edhe kënaqësi turke) filloi në fund të viteve 1700, kur bukëpjekësi i Gjykatës së Perandorisë Osmane ...

View full details
$4.99
$2.79
Save 44%
Kras- Kiki Karamela Frutash 100gr
$1.49

Kras- Kiki Karamela Frutash 100gr

Kras

Shurup glukozë, sheqer, yndyrë bimore (palmë), xhelatinë, acid: acid limoni, pluhur frutash 0,5% (luleshtrydhe, butë, limon, mandarin dhe fruta të...

View full details
$1.49
Evropa - Bonbone xhelatine (zhele bonbone) 500gr
$4.99

Evropa - Bonbone xhelatine (zhele bonbone) 500gr

Evropa

Evropa Gëzimi turk i shijeve të ndryshme, aromat e bukura dhe cilësia e shkëlqyer është një produkt në të cilin jemi krenarë. 🥄 Pesha 500gr

$4.99
Pionir- Karamela Toffee me Lajthi 100gr
$1.29

Pionir- Karamela Toffee me Lajthi 100gr

Pionir

Karamela me lajthi 🥄 Peshon 100gr

$1.29
Kras- Bronhi Original 100gr
$1.99

Kras- Bronhi Original 100gr

Kras

• Bronhi kras • Bronhi Toffees pa aroma artificiale ose ngjyra, kanë të gjitha përfitimet e karamelit funksional dhe janë veçanërisht të dobishme p...

View full details
$1.99
Vava- Bonbone me Dredheza 200gr
$1.79

Vava- Bonbone me Dredheza 200gr

Vava

Bonbone të shijshme të buta me shije luleshtrydheje. Prodhuar nga Vava.  🥄 Peshojnë 200gr

$1.79
Evropa- Llokum 1000gr
$5.99

Evropa- Llokum 1000gr

Evropa

Evropa Historia e një loci fiktiv (i quajtur edhe kënaqësi turke) filloi në fund të viteve 1700, kur bukëpjekësi i Gjykatës së Perandorisë Osmane ...

View full details
$5.99
Vava- Bonbone me Limon 200gr
$1.79

Vava- Bonbone me Limon 200gr

Vava

Bonbone me limon Prodhim i kompanise Vava Ëmbëlsirat shumë të shijshme dhe freskuese të bëra me shtimin e ekstraktit të limonit.   🥄 Pesha 200gr

$1.79
HazerBaba- Llokuma  me Fëstëk 454gr
$9.99

HazerBaba- Llokuma me Fëstëk 454gr

FreshAlb

Llokuma Hazer Baba me fëstëk. Rrënjët e Hazer Baba datojnë që nga viti 1888. Kompania Hazer Baba ishte në gjendje të ruante shijen origjinale të ...

View full details
$9.99
Liri- Praline Mentol 250gr
$3.99

Liri- Praline Mentol 250gr

FreshAlb

Praline Liri- bonbone të mbushura me cokollatë me shije Mente. Ky produkt është produkt vendor nga Kosova. 🥄Peshon 250gr

$3.99
Liri- Llokume me arra Arta 350gr
$3.49

Liri- Llokume me arra Arta 350gr

FreshAlb

Llokumet Liri padyshim janë ndër ëmbëlsirat më fisnike shqiptare. Prej shekujsh me radhë llokumet janë shndërruar në një traditë e kuzhinës shqip...

View full details
$3.49
Liri- Llokum me Aromë 700gr
$6.99

Liri- Llokum me Aromë 700gr

FreshAlb

Llokumet Liri padyshim janë ndër ëmbëlsirat më fisnike shqiptare. Prej shekujsh me radhë llokumet janë shndërruar në një traditë e kuzhinës shqip...

View full details
$6.99
Kras- Bonbone xhelatine 200gr
$2.39

Kras- Bonbone xhelatine 200gr

Kras

Kras Bonbone te mbuluara me sheqer- bonbone xhelatine. 🥄 Peshon 200gr

$2.39
Sale

Unavailable

Sold Out